Archiv akcí – 2017

Led
27
2017
OBSAZENO: Kraťásky v zimě 2017 v Zdobnice v Orlických Horách
Led 27 @ 16:30 – Led 29 @ 19:30

Kapacita přeplněna. Děkujeme za váš zájem:-)

Pokud by jsi měl(a) zájem být náhradníkem náhradníka, pak napiš svoje telefonní číslo na mail: ales.hudec (at) gmail.com. Pozor můžeme se ti ozvat i v průběhu pátku, že někdo leží doma s rýmou.

ELDORÁDO středisko Náchod, oddíl VaTaB a Huhu pořádají vypečenou akci

Kraťásky na horách

Pátek 27. 1. 2017  – Neděle 29. 1. 2017
Nově přímo ve Zdobnici v Orlických horách

 

Cena: Ubytování a strava – 650 Kč (dospělák 790 Kč), skipas a doprava 650 Kč

 

O co jde?

Tradiční akce o lyžování, snowboardingu, sáňkování ale i specialitkách jako je jízda na kraťáskách – krátkých carvingových lyžích do 1m. Tyto lyžičky bereme s sebou, a proto je možné přihlásit i účastníka, který nemá své vlastní lyže.

Program

Akce je určena naprostým začátečníkům, ale i zkušeným borcům. Pro začátečníky je připravena výuka na lyžích i na prkně za účasti školených instruktorů. Pokud nemáte patřičnou výzbroj a výstroj a chcete jet, tak se včas ozvěte. Pokusíme se něco za přijatelné ceny pro vás zapůjčit. V případě nepříznivých sněhových podmínek bude zajištěn náhradní program. Kromě blbnutí na sněhu, zažijeme příjemné večery s blbinami a hrami na horské chatě.

Kde a jak se tam dostanu?

Nově budeme ubytováni chalupě a apartmánech, které se nachází přímo u sjezdovek ski areálu Zdobnice v Orlických horách. Odjezd bude organizován auty z Náchoda a Dvora Králového. Bližší informace zašleme nejpozději v ponděli 26.1.2017 na e-mail(y) uvedený v přihlášce.

Odjezd:        z Náchoda/Dvora Králového v cca 16:30 hod. Ještě bude upřesněno.

Příjezd:       do Náchoda/Dvora Králového v cca 18:30 hod. Ještě bude upřesněno.

S sebou

Teplé oblečení do přírody, na sjezdovku, lyže, prkno nebo jiné náčiní vhodné k zimnímu sportování, oblečení do chaty, róbu na spánek, přezůvky, minimálně troje ponožky (i teplé), rukavice (alespoň dvoje), čepici (také dvakrát), hygienické potřeby a další nepotřebnosti potřebné na jeden víkend.
POZOR! Děti musí mít jako povinnou výbavu přilbu. Tu vám opět můžeme zapůjčit z vlastního materiálu.

Kolik to bude stát?

Ubytování + Strava

Poslední dva roky, jsme byli nuceni dojíždět z Kamence do Zdobnice. Nyní se nám povedlo zajistit ubytování ve Zdobnici přímo u sjezdovek.

  • Ubytování + strava pro věk do 5 let …280 Kč.
  • Ubytování + strava pro věk od 6 do 17 let …650 Kč.
  • Ubytování + strava pro věk 18 let a výše …790 Kč.

Zálohu na ubytování a stravu můžeš uhradit převodem na účet občanského sdružení Eldorádo vedený u FIO banky 2200426187/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno účastníka) nebo platbou v hotovost na kroužku do 20. 1. 2017.

Informace pro rodiče: Pokud mají vaše děti o tuto akci zájem a Vám po Vánocích nezbývá zrovna moc peněz, tak stačí uhradit pouze zálohu 300 Kč. Zbytek pak bude možné postupně uhradit splátkově během dalšího měsíce.

Skipas + Doprava

Cenu dvoudenního skipasu a příspěvek na dopravu je 650 Kč. Tuto částku je nutné, aby měl účastník v hotovosti. Slouží pro hromadný nákup skipasu v místě akce. Krom toho je vhodné dát dítěti i přiměřené kapesné na limonádu, sušenku a podobné drobnůstky, které lze zakoupit v kiosku.

Elektronická přihláška: Již nedostupná.

Chceš vědět, kdo je přihlášen: Již nedostupné.

Případně papírová přihláška: PDF